Seren Serengil, Gülşen’e Taş Atan Işın Karaca ile İlgili Tartışma Yaratacak Sözler Söyledi!

Seren Serengil, Gülşen’in giyim tarzından hoşlanmayan ve Gülşen’e taş attığı yeni bir açıklamada daha bulunan Işın Karaca’ya çok sert çıktı… Detaylar ?

Belki hatırlarsınız, birkaç ay önce Gülşen’in kıyafetlerinin sürekli eleştirildiği dönemde Işın Karaca’nın ‘Gülşen’ yorumu epey tepki çekmişti.

“Gülşen aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum. Kızıma da bir et parçası olmadığını, memeleriyle değil beyniyle iş yapmayı öğretiyorum. Bu söylediklerim lütfen cımbızlanmasın. Çünkü başkalarının totolarını konuşmaktan çok sıkıldım. Son kostümünü görmedim, telefondan uzak durmaya söz verdim o yüzden bakmadım iyi çalışmalar” açıklamasında bulunan Işın Karaca’nın sözleri sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturmuş, tansiyonu da yükseltmişti.

Hatta Gülşen’in sabrını taşıran son hamle de Işın Karaca’nın yorumu olmuştu zaten… Gülşen, meslektaşının sözlerine ve kendisini giyimiyle eleştiren herkese upuzun bir metinle cevap vermişti.

Dün Ceyda Düvenci’nin ‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk olan Işın Karaca, ‘Gülşen’ yorumuyla sosyal medyada haftalarca tepki toplamasına rağmen yine Gülşen’e taş attığı bir açıklamada bulundu.

Kendisini ‘şarkı söylerken çok bağırdığı’ için eleştirenlere cevap veren Işın Karaca, “Ses var bende, sesimi bir yere sığdıramıyorum, sen de vücut kullanıyorsun” derken, yine topu Gülşen’e atmış oldu.

Işın Karaca’ya henüz Gülşen cephesinden bir açıklama gelmedi ama bir kaosun fitili ateşlenmiş oldu.

Işın Karaca’nın yorumunu gören ve Gülşen’i ima ettiğini anlayan Seren Serengil konuya hemen dahil oldu ve Karaca hakkında tartışma yaratacak sözler söyledi.

‘Işıncım ya sende olsa sen de kullanırsın da, olmadığı için düşmansın güzel kadınlara!’ diyerek Işın Karaca’nın Gülşen’i kıskandığını ima eden Seren Serengil, sesinin de iyi bir vokal sesi olduğunu, şarkının her yerinin bağırarak söylenemeyeceğini dile getirdi.

Ayrıca Işın Karaca’nın suçu Gülşen’de, Sıla’da veya kendinde aramaması gerektiğini belirten Seren Serengil, “Senin malzeme bu kadar, bununla mutlu ol” dedi…

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x