Survivor Nagihan Karadere’yi anne ve babası evlatlıktan reddetti! Kardeşinden şoke eden sözler

Nagihan Karadere; Survivor 2016, Survivor 2018 ve Survivor 2022 All Star yarışmalarında başarılı performansı ve yaşadığı sert tartışmalarla adından sıkça söz ettirdi.

Kaıldığı son yarışmada elendikten sonra ‘SMS sistemi’ne isyan eden ünlü isim, ‘All Star’ formatında düzenlenecek Survivor 2024 kadrosuna da dahil oldu.

Fenomen yarışmaya hazırlanan eski milli atlet, son olarak özel hayatıyla magazin gündemine geldi. Nagihan’ın kardeşi Fehmi Karadere, şoke eden paylaşımlara imza attı.

“AİLEMİZLE İLGİLİ HİÇBİR HAKKI KALMADI”

Fehmi Karadere, anne ve babasının kızları Nagihan Karedere’nın evlatlıktan reddedilmesi için mahkemeye başvurduğunu belirtti.

Ben ve ailem olarak (Nagihan Karadere) adında bir aile üyesi kalmamış olup, adli makamlarca görüşülüp anne ve babam adına evlatlıktan reddedilmesi için mahkemeye başvurulmuştur. Bu şahsın ailemizle alakalı hiçbir hakkı, hukuku kalmamıştır.

“BİZİ ÜÇ KURUŞA SATTI”

Öte yandan Fehmi Karadere’nin isim vermeden “Bizi üç kuruşa satanları biz beleşe veririz” mesajı da dikkat çekti. Nagihan Karadere ise çok konuşulan paylaşımlara dair henüz bir açıklamada bulunmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x