Xiaomi 14 Ultra için sınırlı sayıda hediye kutusu seti tanıtıldı

Xiaomi, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıran bir duyuruyla karşı karşıya bıraktı. Şirketin resmi Weibo hesabından yapılan açıklamaya göre, Zhang Yimou Stüdyosu iş birliğiyle özel olarak tasarlanan Xiaomi 14 Ultra sınırlı sayıda üretilecek hediye kutusu seti piyasaya sürüldü. Bu özel set, amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi 14 Ultra‘yı tamamlayacak seçkin aksesuarlardan oluşuyor.

Setin içerisinde, kullanıcı deneyimini ve Xiaomi 14 Ultra’nın işlevselliğini artırma vaadiyle Xiaomi 14 Ultra profesyonel fotoğrafçılık tutacağı, dokulu dokuma koruyucu deri kılıf ve merakla beklenen Xiaomi 80W kaldırma tipi hava soğutmalı kablosuz şarj cihazı yer alıyor. Her ne kadar bu özel hediye kutusu setinin resmi fiyatı henüz açıklanmamış olsa da, setin bireysel bileşenlerinin sunduğu özellikler vaat ediyor.

Geçtiğimiz 22 Şubat’ta düzenlenen basın toplantısında Xiaomi, 499 yuan (~70$) fiyat etiketiyle 80W kaldırma tipi hava soğutmalı kablosuz şarj cihazını tanıttı. Çift bobinli adaptif kaldırma şarjını destekleyen bu gelişmiş kablosuz şarj cihazı, Xiaomi akıllı telefonlarla ve diğer kablosuz şarj destekli cihazlarla uyumlu. Xiaomi 14 Ultra ile eşleştirildiğinde, gün boyu kesintisiz kullanım için sadece 49 dakikada tam şarj imkanı sunuyor.

Xiaomi 14 Ultra için sınırlı sayıda hediye kutusu seti tanıtıldı

Ayrıca Xiaomi, 999 yuan (~140$) fiyat etiketiyle Xiaomi 14 Ultra profesyonel fotoğrafçılık kitini piyasaya sürdü. Tip-C arayüz bağlantısı sunan ve gecikmesiz çalışan bu kit, 1500mAh kapasiteli dahili bir bataryaya sahip ve 90W Xiaomi Hızlı Şarjı destekliyor. Telefonun şarjı %80’in altına düştüğünde otomatik olarak şarj etme özelliğine sahip olan bu aksesuar, Xiaomi 14 Ultra’nın batarya ömrünü %23 oranında uzatabiliyor.

Xiaomi 14 Ultra, özellikle fotoğrafçılık meraklılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı bir kamera sistemine sahip. 32MP ön sensör ve Leica’nın yeni Summilux “Tüm Yıldız” dört kamera arka kurulumu, OIS özelliğine sahip 50MP Sony LYT-900 ana kamera ile birlikte, Xiaomi 14 Ultra’nın oldukça iyi bir görüntü kalitesi ve çok yönlülük sunmasını sağlıyor.

Xiaomi 14 Ultra sınırlı sayıda üretilen hediye kutusu seti, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına hitap eden geniş bir aksesuar yelpazesi sunarken, Xiaomi’nin mobil endüstrisindeki yenilikçilik konusundaki taahhüdünü de vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x